Avangard Professional

Про бренд

Дорогі друзі!
Історія українського бренду професійної косметики “A_Avangard Professional” розпочалась в 2018-му році, якій передував багаторічний досвід роботи найкращих українських технологів.
Працюючи більше 15-ти років в б’юті-індустрії, в основному – з закордонними відомими марками, – в глибині душі я завжди мріяла створити власні українські продукти для краси, які б за якістю не поступалися європейським, а за ціною – приємно дивували.
І саме в 2018-му році я запатентувала власну торгову марку «А_Avangard Professional» і спільно з партнерами розпочали співпрацю над створенням ексклюзивних високоефективних рецептур.
І першою серією продукції стала лінійка засобів по догляду за волоссям.
Унікальність серії – в ефективному поєднанні
безсульфатної миючої основи та збалансованого комплексу натуральних екстрактів, олій і активних компонентів саме для волосся та мікробіому шкіри голови.
Зауважу, що професійні засоби для догляду за волоссям “А_Avangard Professional” розроблені з урахуванням особливостей жіночого і чоловічого волосся і їх дія направлена на три основні фактори – зміцнення, запобігання випаданню та стимулювання росту волосся.
Шампунь «Avangard Professional Health & Beauty» для щоденного використання
Містить арганову олію, екстракт алое вера, олію чайного дерева, а також протеїни вівса, що відновлюють структуру пошкодженого волосся, надають шовковистості та блиску. Підходить для всіх типів волосся, ефективно вирішує проблему жирності та ламкості. Дія шампуню спрямована на живлення волосяних фолікулів та відновлення структури волосини.
Бальзам-кондиціонер «Avangard Professional Health & Beauty Universal»
відновлює структуру пошкодженого волосся, надає йому легкості, шовковистості, полегшує розчісування та бореться з ламкістю волосся.
Шампунь «Avangard Professional Health & Beauty Hair loss prevention» містить кофеїн та нікотинамід, які зміцнюють волосяні фолікули, сприяють росту та попереджають випадіння. Ментол та екстракт м’яти забезпечать охолоджувальний ефект та подарують відчуття ультрасвіжості для вашого волосся. Дія шампуню направлена на стимулювання росту і запобігання передчасного випадіння волосся.

Інша серія засобів, яка вже знана і улюблена багатьма нашими клієнтами – це серія засобів для догляду за шкірою рук.
Аква-флюїд для рук «А_Аvangard Professional Universal»: захищає еластинові і колагенові волокна. Забезпечує високий рівень антиоксидантного захисту. Основним компонентом є морський колаген, який зволожує шкіру, вирівнює її колір і рельєф.
Біо-комплекс олій для догляду за шкірою тіла, нігтями та кутикулою «А_Аvangard Professional Universal»:
містить органічні олії та екстракти, які забезпечують інтенсивне зволоження та живлення шкіри тіла та рук, нігтів та кутикули. Засіб зміцнює структуру пластин нігтів по всій довжині, стимулює ріст і швидке відновлення, пом’якшує кутикулу. А комплекс з природних інгредієнтів забезпечить інтенсивне зволоження і насичення корисними мікроелементами шкіри тіла та рук.
Аква-гель для рук з вітамінізованими гелевими сферами та з активними маслами «А_Аvangard Professional Universal»:
містить безсульфатну миючу основу, збагачену спеціальним пребіотичним комплексом, екстрактом морських водоростей, гелевими сферами з інкапсульованими активними маслами та натуральними оліями. Забезпечує очищення, пом’якшення та живлення шкіри рук на клітинному рівні.
Ми намагаємося максимально спростити щоденний догляд і при цьому отримати хороший ефект та результат після використання!
Вся продукція ТМ «А_Avangard Professional» є сертифікована та має висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
З повагою і любов’ю до вас
Ольга Гончарук,
засновниця бренду «А_Avangard Professional».